ODOURCLEAN - neutralizér zápachu

Odourclean 250mlje ekologicky šetrný přípravek, pracující na bázi bakterií a enzymů, určený k neutralizaci nepříjemných pachů z organických nečistot. Přípravek je vhodný pro likvidaci zápachu z interiéru automobilů (sedačky, potahy, kufr), z potravin (čištění lednic a mrazáků), domácích mazlíčků (moč a jiné exkrementy z koberců, pevných povrchů i kočičích toalet), odpadkových košů, nádob na organický odpad.

Přípravek nevyběluje a je určen pro všechny typy povrchů. Přípravek je netoxický.

Návod k použití:

Na postižené místo pomocí rozprašovače naaplikujeme přípravek a necháme jej minimálně 2 hodiny působit. Poté místo důkladně omyjeme. Při nedostatečném efektu proces opakujeme.

Při průmyslovém využití nastavujeme dávkování individuálně pro konkretní způsob užití v rámci konzultací se zákazníkem - v případě dotazů nás kontaktujte pomocí jednoduchého formuláře.

 

 

Skladování:

Skladujte při teplotách 10-40°C mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním svitem.

Balení:

Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.

Máte zájem vyzkoušet tento přípravek? Není nic jednodušího než kliknout na tlačítko KOUPIT - následně se dostanete na naš internetový obchod.

V případě zájmu o spolupráci s naši firmou nás kontatujte buďto telefonicky na: +420 739 418 437/+420 606 626 789, emailem: bioclean@seznam.cz nebo můžete použít jednoduchý formulář na našem webu.