Logo Bioclean

VO spolupráce

Staňte se našimi partnery

Máte vhodnou prodejnu – drogerii, zahradkářské potřeby, železářství nebo domácí potřeby? Rádi s vámi navážeme spolupráci. Produkty dodáváme VO klientům vlastními pravidelnými závozy. Množství není  limitováno a za dopravu nikdy neplatíte. Pokud potřebujete zboží mimo tyto pravidelné závozy, tak využíváme komerčních přepravců – zde je jediným limitem pro bezplatnou dopravu objednávka nad 1500Kč s DPH. Naše zboží máme celoročně skladem, a tak expedujeme již do druhého dne. Nabízíme našim partnerům kvalitní produkty, férové jednání a stabilní ceny.

Velkoobchody

Nabízíme různé cenové hladiny respektující strukturu distribučního kanálu. Proto nabízíme také velice zajimavé ceny pro velkoobchody. 

Logo Bioclean

Zahraniční spolupráce

V současné době dodáváme naše produkty do 5 zemí EU a neustále hledáme nové příležitosti. Vytvoříme vám produkt v jakékoliv jazykové mutaci splňující legislativní požadavky dané země EU. Nabízíme našim obchodním partnerům výrobky se 14 letou tradicí, ověřenou desetitisícemi domácností jak v české republice, tak zarhaničí. Zároveň zachováváme cenovou dostupnost námi vyráběných produktů.

Privátní Značky

Měli byste zájem o naše produkty, ale tou lepší cestou pro vás je budování vlastní značky? Rádi vám vyrobíme vaši privátní značku šitou na míru. Upravíme dle vašich požadavků dávkování, velikost balení a samotný vzhled. Jsme schopni vám nabídnout grafickou podporu tak, aby pro vás byl proces zavádění nové značky co nejjednoduší. Samozřejmostí je legislativní podpora.

Máte dotazy?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat. Můžete využít tento formulář a poslat nám email nebo zavolejte na tel. číslo uvedené na této stránce.

Kontaktní informace

Staňte se našim partnerem

Chtěli byste ve vaší prodejně nabídnout produkty Bioclean? Potřebujete vyřešit problém či zlepšit chod vašeho provozu? Neváhejte se na nás obrátit.