Logo Bioclean

O nás

Logo Bioclean

Bioclean - Bakterie a enzymy

V roce 2009 dali dva spolužáci hlavy dohromady a založili firmu BIOCLEAN.  Rozhodli se využít své předchozí zkušenosti z oboru a nabídnout lidem dostupné produkty na bázi bakterií a enzymů určené k rozkladu organických látek. 

V první fázi jsme se specializovali na produkty určené pro řešení každodenních problémů domácností (bakterie do septiků, čistíren odpadních vod, na čištění odpadů a mnoho dalších ). S tím jak se firma rozrůstala rozšiřovala také pole své působnosti o další odvětví. Dnes se aktivně zabýváme problematikou souvísející s obnovitelnými zdroji (produkty pro bioplynové stanice, kalové hospodářství, kompostování), potravinářstvím, průmyslem, zemědělstvím, odpadovým hospodářstvím.

Vstupovali jsme na trh v době, kdy zde existovalo několik výrobců produktů na bázi bakterií a enzymů. Vstup s novou značkou mezi konkurenci není nikdy jednoduchý. My jsme však byli přesvědčeni o tom, že můžeme nabídnout lidem o něco více. Existující značky nabízely buďto cenově dostupný produkt avšak s nízkým výkonem a nebo dobrý výkon produktu za příliš přemrštěné ceny.

Zlatá střední cesta – cesta pro Vás

Naše hlavní myšlenka byla jednoduchá – nabídnout lidem výkonné produkty, které nebudou zbytečně finančně zatěžovat naše klienty. Vyvinuli jsme tedy celou řadu produktů naplněných vysoce koncentrovanou směsí bakterií a enzymů s vydatností převyšující některé objemnější balení na trhu. Zároveň jsme lpěli na zachování dobré ceny pro naše zákazníky. V poměru cena/výkon jsme se tedy stali jedničkou a do dnes děláme maximum pro to, abychom si toto prvenství zachovali.

Firmy, zemědělství a průmysl

Bakterie a enzymy dokážou řešit až nepředstavitelné množství problému souvisejících s lidskou činností a tak jsme náš vývoj začali směřovat také pro další možnosti aplikace. Dnes se naše produkty staly součástí každodenního života v odvětvích jako je zdravotnictví, potravinářství, zemědělství, průmysl, čistírenství (odpadní vody) a také v problematice týkající se obnovitelných zdrojů.

Zaměstnáváme lidi, ne stroje
Ačkoliv možnosti dnešní doby jsou téměř nekonečné, a slovo jako automatizace slyšíme na každém rohu, tak u nás na firmě uslyšíte stále více lidský hlas než hluk strojů. Chceme aby naše produkty vyráběli lidi pro lidi. Snažíme se dlouhodobě budovat přátelské prostředí tak, aby naši zaměstnanci nechodili do zaměstnání, ale aby se práce stala součástí jejich života. 

 

Pokud by vás zajímalo více o naší společnosti, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit ..

 

Kontakty

Radek Sojka

velkoobchodní spolupráce ČR a SK, finanční oddělení

Ing. Jiří Tomica

zahraniční obchod, technické poradenství

Roman Tomica

Průmyslové aplikace, Marketing, IT  

Dodací adresa

Radek Sojka – BIOCLEAN
Bruzovice 60,
739 36,
Bruzovice

Fakturační údaje

Radek Sojka – BIOCLEAN
Bruzovice 60,
739 36,
Bruzovice
IČO: 73847674
DIČ: CZ8602166034


číslo účtu: 3512849319/0800
IBAN: CZ91 0800 0000 0035 1284 9319
SWIFT: GIBACZPX

Napište nám

Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat. 

Staňte se našim partnerem

Chtěli byste ve vaší prodejně nabídnout produkty Bioclean? Potřebujete vyřešit problém či zlepšit chod vašeho provozu? Neváhejte se na nás obrátit.